۳۲۱ بازدید
0دیدگاه

معرفی فیلتر روغن ایساکو تندر 90:

 

این محصول دارای سوپاپ است که کار تصفیه روغن را به خوبی انجام می‌دهد ، مدل های تقلبی موجود در بازار بدون سوپاپ بوده که باعث میشود به مرور زمان براده های آهن به موتور خودرو صدمه وارد کنند . استفاده از این محصول باعث طولانی تر شدن عمر موتور خودرو و عدم آسیب به آن می‌شود.

 

فیلتر روغن فیلتری است که برای حذف آلاینده ها از روغن موتور به کار می رود. روغن موتور با فشار از طریق سوراخ هایی که در صفحه پایه وجود دارد وارد فیلتر روغن موتور می گردد.

روغن موتور آلوده از صفحات صافی فیلتر روغن موتور عبور کرده و تمیز می گردد، سپس در لوله مرکزی جریان یافته و به جریان روغن موتوری که به قسمتهای مختلف موتور می رود می پیوندد.

 

زمان مناسب تعویض فیلتر روغن خودرو:

 

زمان تعویض فیلتر روغن خودرو بستگی به روغن موتور مورد استفاده دارد به طور مثال شما اگر یک فیلتر روغن برای ماشین خودتان نصب کرده باشید و روغن ۵۰۰۰ کیلومتری در ماشین ریخته باشید می توانید بعد از دو مرتبه تعویض روغن فیلتر روغن ماشین خودتان را تعویض نمایید اما اگر روغن ۲۰۰۰۰ کیلومتری به کار برده باشید بهتر است بعد از تعویض روغن فیلتر روغن را عوض نمایید. تعویض به موقع و استفاده از فیلتر روغن مناسب باعث بهتر کار کردن موتور و عمر بیشتر آن می‌شود.

 

 

 

فیلتر روغن ایساکو تندر 90

فیلتر روغن ایساکو تندر 90

شما اینجا هستید: