۱,۵۹۷ بازدید
0دیدگاه

اغلب خودروهای مدرن مجهز به فیلتر کابین هستند. این قطعه سودمند، با فیلتر کردن هوایی که از طریق ورودی های سیستم تهویه به داخل اتاق دمیده می‌شوند، از ورود ذراتی مانند گرد وخاک، گرده گیاهان و هوای آلوده حداقل تا زمانی که شیشه های ماشین بالا هستند به قسمت سرنشینان جلوگیری می‌کنند. فیلترهای هوای کابین از محیط داخلی خودرو شما حفاظت می‌کنند

در خودرو ساندرو جای نصب فیلتر هوا اتاق تعبیه شده است اما متاسفانه در خودروی صفر فیلتر کابین قرار نگرفته است و در واقع این قطعه جزو قطعات کسری ارنو ساندرو می باشد .

دقت شود که فیلتر کابین تندر 90 با رنو ساندرو فرق میکند . بعضی فروشندگان سودجو فیلتر کابین تندر 90 را بروی ساندرو نصب میکنند که این کار بسیار غیر اصولی و در واقع بدون هیچ کارایی میباشد . فیلتر کابین فابریک ساندرو از لحاظ ابعاد و اندازه تقریبا دو برابر فیلتر کابین تندر 90 میباشد .

زمان مناسب تعویض فیلتر کابین رنو ساندرو:

زمان تعویض فیلتر هوای رنو ساندرو با توجه فصل و منطقه متفاوت است اگر در مناطق شهری با ترافیک سنگین زندگی می‌کنید، احتمالا زمان تعویض فیلتر شما کوتاهتر از وقتی است که در مناطق خلوت خارج شهر یا روستایی راتتدگی می‌کنید. هرچه بیشتر و سخت تر از فیلترتان کار بکشید، زودتر گرفته و کثیف خواهد شد.

مکان قرار گیری فیلتر هوای کابین ساندرو

محل نصب فیلتر هوای اتاق در خودرو ساندرو در زیر درب موتور سمت راست زیر توری برف پاک است.

رنو ساندرو

رنو ساندرو

شما اینجا هستید: