کانال تلگرام رنو پخش کانال تلگرام رنو پخش

قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و قطعات سایت رنوپخش

کاربر گرامی لطفا جهت آگاهی و بهره مندی مناسب از کلیه خدمات و امکانات سایت رنو پخش موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید.
ثبت سفارش از سوی خریداران سایت رنو پخش در هر زمان و مکانی که در محدوده جغرفیایی جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشند ، از سوی رنو پخش به معنی مطالعه و پذیرفتن تمام قوانین و شرایط سایت رنو پخش از سوی آنها میباشد.

قوانین عمومی
کلیه لوازم جانبی و لوازم یدکی انواع خودرو رنو و خدمات ارائه شده در سایت رنو پخش مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشد.

مشتریان و کاربران سایت رنو پخش که مایل هستند آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید لوازم یدکی ، تغییرات قیمت ها، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و … که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه می بایست در همین صفحه پیگیری نمایند.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر شخصی است که درسایت رنو پخش مشخصات خود را در قسمت ثبت نام و عضویت تکمیل کرده و از لوازم و قطعات و خدمات رنو پخش بهره مند می گردد که برطبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده ( کاربر) نامیده می شود.

نحوه بر قراری ارتباط دو طرفه بین رنو پخش و کاربر
مشتریان و کاربران رنو پخش که از قطعات و لوازم یدکی خودرو و خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات ارسال استفاده می کنند صرفا از طرق ذیل می توانند ارتباط دو طرفه برقرار نمایند.

از طریق ایمیل رسمی رنو پخش به آدرس : ایمیل renaultpakhsh@gmail.com
از طریق برقراری ارتباط تلفنی با خطوط ذیل :
۳۳۹۶۹۸۱۳ – ۰۲۱
۳۳۹۶۸۸۹۶ – ۰۲۱

اطلاع رسانی یک طرفه از سوی رنو پخش به مشتریان و کاربران از طریق کانال رسمی تلگرام رنو پخش به آدرس ذیل :
کانال تگرام https://telegram.me/renaultpakhsh

ثبت سفارش و پردازش محصول
روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناء تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیلات ، اولین روز پس ازاتمام تعطیلات پردازش می شوند. به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

رنو پخش همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در رنو پخش به پایان برسد، حتی پس از ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش به مشتری برای رنو پخش محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ فاکتور سفارش پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.

رنو پخش این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف سفارش‌ ‏گیری در سایت نماید و تمامی سفارش‌‏های ثبت شده که قبل از زمان توقف سفارش‌‏گیری انجام شده است، پردازش و ارسال خواهند شد . رنو پخش این حق را دارد که تمام یا بخشی از محصولات خود را از سیستم فروش و ثبت سفارش به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا و غیره بدون اطلاع قبلی خارج نماید.

رنو پخش در مواقعی که قیمت قطعات و لوازم یدکی خودرو را که در سایت عرضه شده اند، اشتباه و یا غیر واقعی درج کرده باشد ، این حق را دارد تا سفارش یا خرید انجام شده را لغو کرده و وجوه پرداختی توسط مشتری یا کاربر را در طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت به حساب بانکی معرفی شده توسط وی عودت دهد. در این شرایط تمامی مشتریان و کاربرانی که از سایت رنو پخش خرید انجام می دهند از این مهم اطلاع داشته و این شرایط را می پذیرند و ادعایی نخواهند داشت.

مشتریان یا کاربران باید اطلاعات صحیح خود را در فرم های مربوطه وارد نمایند ، در غیر اینصورت سفارش ثبت شده قابل پردازش و تحویل نخواهد بود. سفارش ثبت شده به آدرس وارد شده در مشخصات کاربر ارسال می شود. مشتریان می توانند در صورت تغییر آدرس قبل از ارسال سفارش با تماس تلفنی آدرس جدید را اعلام نمایند. در غیر اینصورت تاخیر و یا عدم دریافت سفارش به عهده مشتری می باشد.

نحوه ارسال و حمل و نقل
رنو پخش مفتخر است با مطمئن ترین و سریع ترین سرویس های ارسالی لوازم جانبی و لوازم یدکی را در سرتاسر ایران اسلامی عزیز به کاربران خود تحویل دهد.

۱-ارسال سفارشات در تهران توسط پیک موتوری میباشد.
هزینه ارسال تمامی سفارشات در تهران برای خریداران از سایت رنو پخش به صورت ذیل میباشد :
الف) هزینه ارسال سفارشات در تهران با توجه به مناطق ۲۲ گانه و هنگام سفارش محاسبه میشود.
ب) هزینه ارسال قطعات بدنه اتومبیل و قطعات با سایز بزرگ که میبایست با وانت یا سواری ارسال گردند بر عهده خریدار میباشد
سفارشات برای مشتریانی نهران پس از ثبت و صدور فاکتور و بسته بندی بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت به آدرس درج شده هنگام ثبت سفارش توسط پیک موتوری ارسال میشود.
سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت می گردند  در اولین روز کاری ارسال می گردد.

۲-ارسال سفارشات به شهرستان ها توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.
ارسال سفارشات به شهرستان ها به صورت های ذیل انجام میگردد
ارسال توسط پست پیشتاز
پست پیشتاز برای ارسال سفارش‌هایی که آدرس آنها بغیر از تهران می باشد در نظر گرفته شده است.
یک روز کاری پس از ثبت سفارش در رنو پخش، سفارشات پس از بسته بندی به اداره پست ارسال میگردد.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری بعد از پردازش نهایی سفارش و تحویل به پست می باشد.
می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir
لازم به ذکر هست هزینه نمایش داده شده در سایت اداره پست بدون احتساب هزینه بسته بندی میباشد.

خسارت در هنگام حمل و ارسال
رنو پخش کلیه قطعات و لوازم یدکی خودرو را با بسته بندی های مناسب و استاندارد به اداره پست تحویل می دهد.
مشتری رنو پخش در شرایطی می تواند از سرویس خسارت در حمل و نقل استفاده نماید که در زمان تحویل سفارش خود توسط مامور پست قطعه خریداری شده خود را به دقت بررسی نماید و در همان زمان در صورت مشاهده خرابی یا شکستگی این موضوع را در طی یک صورت جلسه با مامور پست تنظیم و قطعه و اصل فاکتور را به مامور پست تحویل دهد در این شرایط رنو پخش با هماهنگی خریدار یا قطعه جدید جایگزین می کند و یا اینکه مبلغ پرداختی مشتری را به حساب بانکی وی عودت می دهد

شرایط گارانتی قطعات و لوازم یدکی
قطعاتی که دارای گارانتی می باشند و در سایت رنو پخش عرضه شده اند شامل دریافت گارانتی از کارخانه تولید کننده و یا شرکت وارد کننده می باشند و مشتریان رنو پخش برای دریافت خدمات گارانتی می بایست به شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی مراجعه نمایند.

شرایط مرجوع نمودن کالا
تمامی قطعات و لوازم خودرو که در سایت رنو پخش ارائه شده است شامل شرایط فروش کالای مصرفی می باشند و خریدار نمی تواند امکان تست قطعه را داشته باشد.

لذا آن دسته از مشتریانی که سفارشات خود را پس از دریافت به دلیل انتخاب نادرست می خواهند مرجوع کنند ، در شرایطی که قطعات خریداری شده از بسته بندی خارج شده باشند امکان مرجوع کردن ندارند در غیر این صورت اگر بسته بندی قطعات باز نشده باشد خریدار می تواند با بر عهده گرفتن هزینه پست و هماهنگی با رنو پخش نسبت به ارسال آن به رنو پخش اقدام نمایند. بدیهی است که حداکثر تا ۷ روز کاری می توان قطعاتی را که پلمپ و بسته بندی آن دست نخورده باشد مرجوع یا تعویض نمود.

مشخصات فنی و محتوا
رنو پخش تمام دقت و تلاش خود را جهت ارائه مطالب و اطلاعات درست از منابع معتبر و شرکت های سازنده قطعات می نماید. با این وجود در صورت وجود خطا در محتوا و مشخصات فنی نوشته شده در سایت و مقایرت آن با محصول دریافتی تنها راه استرداد محصول می باشد.
پس از بررسی خطای اعلام شده خریدار توسط کارشناسان رنو پخش و تایید صحت خطا با هماهنگی خریدار قطعه تعویض یا مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

شیوه ارزشیابی و تعیین قیمت
رنو پخش قیمت قطعات و لوازم یدکی با مشخصات فنی یکسان ولی با تولید کنندگان مختلف با درجه کیفیت های متفاوت را با قیمت های متفاوت در سایت ارائه می دهد.

قیمت های ارائه شده در رنو پخش بر اساس قیمت های خرده فروشی می باشد که غالبا توسط تولید کننده و یا تامین کننده آن به صورت مصوب تعیین شده است و یا بر اساس مدل و مشخصات مشابه در بازار قیمت گزاری می شود. کلیه قطعات و محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در سایت قیمت گذاری شده اند به این معنی که مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمی کند.

هزینه ارسال و بسته بندی با توجه به شرایط سفارش تعیین می گردد.
قیمت محاسبه شده برای سفارش در زمان ثبت سفارش مشخص می گردد به این معنی که اگر بعد از پردازش نهایی سفارش قطعات خریداری شده شامل تخفیف های تشویقی گردیدند، تغییر قیمتی در سفارش نهایی شده اعمال نخواهد شد.

برند و نمایندگی
دفتر مرکزی رنو پخش واقع در خیابان ملت کوچه میرشریفی بن بست دوم پلاک میباشد و کلیه سفارشات اینترنتی از محل دفتر مرکزی ارسال میشود
اطلاع رسانی از سوی رنو پخش به مشتریان و کاربران از طریق کانال رسمی تلگرام رنو پخش به آدرس ذیل https://telegram.me/renaultpakhsh و همچنین صفحه اینستاگرام renaultpakh.ir در دسترس قرار میگیرد

–نصب لوازم جانبی در شعب رنو پخش—

شرکت رنو پخش دارای یک شعبه در شرق تهران و یک شغبه در غرب تهران میباشد که مشتریان عزیر پس از خرید انلاین از رنو پخش میتوانند جهت نصب این قطعات به شعبات مراجعه نمایند.
آدرس شعبه شرق: تهران – مجیدیه شمالی – میدان  ملت – ابتدای کوچه میرزا علی پلاک ۵۹ واحد آپشن – تلفن: ۲۲۳۰۳۱۲۲
آدرس شعبه غرب :تهران – ستارخان – انتهای خیابان  شادمهر جنب فروشگاه کوروش پ ۲۰
تلفن: ۶۶۰۴۸۷۰۱ – ۶۶۰۸۷۵۰۱
نصب کلیه آپشن های رنو توسط تیمی مجرب ومتخصص و طبق استاندارد خودرو سازی و به صورت فابریک نصب میشود.

 

تمامی حقوق سایت متعلق به برند "رنوپخش" می باشد.