ساندرو در گروه خودروهای رنو، یکی از محبوب ترین خودروها در بازار ایران می باشد. به طوری که با باز شدن سایت فروش شرکت سایپا در کمترین زمان ظرفیت ثبت نام این خودرو تکمیل می شود.

رنو ساندرو اتومات در نوع ساندرو ساده و ساندرو استپ وی در بازار عرضه می شود. ساندرو استپ وی در بازار آزاد معمولاً با اختلاف قیمت حدود 10 الی 15 میلیون تومان نسبت به ساندرو معمولی خرید و فروش می شود. به زعم مشتریان این اختلاف قیمت غیرمنصفانه و ناعادلانه می باشد.

به دلیل اینکه ساندرو معمولی و استپ وی از لحاظ اتاق، موتور و گیربکس شبیه یکدیگر می باشند، تنها تفاوت این دو خودرو در قیمتشان می باشد که با هزینه ای نزدیک به یک میلیون تومان تا حد زیادی این دو خودرو شبیه هم می شوند.

تبدیل ساندرو به استپ وی

تبدیل ساندرو به استپ وی

ساندرو استپ وی به دلیل داشتن ظاهری مدرن طرفداران بیشتری در بازار دارد. ساندرو سواران با هزینه حدود یک میلیون تومان و نصب این آپشن ها می توانند از لذت ظاهری ساندرو استپ وی برخوردار شوند.

اختلاف ظاهری ساندرو استپ وی و معمولی شامل موارد زیر است:

  1. فلاپ دور گلگیر
  2. روف ریل
  3. رکاب
  4. دیفیوزر (محافظ سپر جلو)
  5. دیفیوزر (محافظ سپر عقب)
  6. برچسب STEPWAY روی درب خودرو

اکثر مشتریان بر این باور هستند که خرید رنو ساندرو معمولی و نصب این آپشن ها بر روی آن و تبدیل رنو ساندرو معمولی به رنو ساندرو استپ وی بسیار اقتصادی بوده و باعث صرفه جویی مبلغ 10 الی 15 میلیون تومانی می شود.

کیت کامل تبدیل ساندرو به استپ وی که حدود یک میلیون تومان هزینه دارد را می توانید از شرکت رنو پخش تهیه نمایید.

شماره کارشناسان شرکت جهت مشاوره تلفنی

33969813 – 021

33968896 – 021

رنوپخش توزیع قطعات یدکی محصولات رنو

نماینده انحصاری برند فارو در ایران

رنو ساندرو

رنو ساندرو

شما اینجا هستید: