۱,۱۱۱ بازدید
0دیدگاه

لوازم جانبی رنو ساندرو

لوازم جانبی رنو ساندرو

لوازم جانبی رنو ساندرو

رنو ساندرو یکی از محبوب ترین هاچ بک های موجود در بازار ایران می باشد که در 2 مدل ساندرو معمولی و ساندرو استپ وی و در 2 تیپ دستی و اتومات عرضه می شود.

رنو ساندرو استپ وی از لحاظ فنی و موتوری با رنو ساندرو شباهت داشته اما از لحاظ ظاهری رنو ساندرو استپ وی طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است.

لوازم جانبی رنو ساندرو استپ وی

فلاپ های روی گلگیر و رکاب با رنگ مشکی سپر جلو و عقب هارمونی زیبایی را تشکیل می دهد و روف ریل های روی سقف باعث بزرگتر جلوه دادن ظاهر خودرو نسبت به رنو ساندرو معمولی می باشد.

آپشن های فابریک رنو ساندرو

آپشن های فابریک رنو ساندرو

این دو خودرو در بعضی از لوازم جانبی با یکدیگر تفاوت هایی دارند که به اختصار به آن می پردازیم.

  • فلاپ های دور گلگیر رنو ساندرو استپ وی که دارای پهنایی حدود 10سانتی متر و ضخامت قابل توجهی بوده که از ضربات احتمالی به لبه گلگیر و سپر جلوگیری کرده و محافظ مناسبی برای لبه گلگیرهای رنو ساندرو می باشد. این فلاپ ها شامل 8 تکه می باشد که در هر قسمت از خودرو دارای دو تکه که یک تکه بزرگ و یک تکه کوچک می باشد.
  • رکاب رنو ساندرو  استپ وی که در قسمت کناری خودرو نصب می شود که از جنس پلاستیک می باشد که در امتداد فلاپ های دور گلگیر قرار می گیرد و با توجه به قسمت نقره ایی رنگ روی رکاب هارمونی بسیار زیبایی با روف ریل، کاور نقره ایی دستگیره درب و قاب نقره ایی آینه های جانبی ایجاد می کند.
  • روف ریل ساندرو استپ وی دیگر قطعه ای می باشد که بر روی رنو ساندرو وجود ندارد. این قطعه دارای دو عدد پایه پلاستیکی و یک عدد میله آلومینیومی می باشد که در هر سمت از خودرو نصب می شود. این روف ریل ها علاوه بر این که نمای زیبایی به خودرو می بخشند بسیار کاربردی بوده و قابلیت نصب میل بار، باکس، گیره اسکی و گیره دوچرخه را نیز دارد.
  • محافظ سپر جلو ساندرو (دیفیوز سپر جلو) که در قسمت زیرین سپر جلو نصب می شود که از سپر خودرو در برابر ضربات ناشی از برخورد با بلوک های سیمانی هنگام پارک خودرو جلوگیری می نماید.
  • محافظ سپر عقب ساندرو (دیفیوز سپر عقب) که در قسمت زیرین سپر عقب نصب می شود و علاوه بر زیبایی از ضربات ناشی از برخورد با بلوک های سیمانی هنگام پارک خودرو جلوگیری می نماید.
  • چراغ های رنو ساندرو و استپ وی از لحاظ سایز و محل نصب با یکدیگر مشابه می باشند و تنها تفاوت این دو، رنگ مشکی داخل چراغ رنو ساندرو استپ وی می باشد.
  • رنگ نقره ایی دستگیره های درب بیرونی و برچسب نوشته ی استپ وی دیگر تفاوت های بین ساندرو استپ وی و ساندرو معمولی می باشد.
  • سپر جلو و عقب در ساندرو استپ وی نیز یک تفاوت دارند. آن هم رنگ مشکی پایین سپر جلو و عقب ساندرو استپ وی می باشد که البته با رنگ کردن قسمت پایین رنو ساندرو می توان ظاهر این دو را شبیبه به یکدیگر کرد.

نصب این آپشن ها بر روی رنو ساندرو استپ وی علاوه بر زیبایی بسیار کاربردی نیز می باشد و یکی از دلایلی می باشد که ساندرو استپ وی از طرفداران بیشتری در بازار برخوردار است. رنو ساندرو استپ وی معمولاً دارای اختلاف قیمت 10 الی 20 میلیون تومان در بازار آزاد می باشند که به زعم مشتریان این اختلاف قیمت غیر منصفانه و غیر واقعی می باشد.

شرکت رنو پخش بزرگترین عرضه کننده لوازم جانبی رنو در ایران می باشد.

این شرکت برای اولین بار در ایران پکیج تبدیل ساندرو به استپ وی را با قیمت حدود 2 الی 3 میلیون تومان عرضه کرد که باعث صرفه جویی اقتصادی برای ساندرو سواران می شود.

تمامی قطعات اورجینال بوده و دارای گارانتی می باشند.

شماره کارشناسان شرکت جهت مشاوره تلفنی

۰۲۱ ۳۳۹۶۹۸۱۳

۰۲۱ ۳۳۹۶۸۸۹۶

 

رنو ساندرو

رنو ساندرو

شما اینجا هستید: